• Новини
  • Про спорт

Шахтар пройшов до 1/8 філалу Ліги Чемпіонів

Перемогу «Шахтарю» принесли голи двох бразильців в першому таймі. Це Марлос на 26-й хвилині впевнено пройшов крізь півзахист гостей, віддав на кут штрафного Бернарду. Помилка Едерсона, який на виході махнув ногою повз м’яча і таким чином залишив снаряд Ісмаїлі, дозволила захиснику закотити м’яч у порожні ворота.

«Шахтарю» забив Кун Угуеро на додатковій другій хвилині після матчу, з пенальті.

У паралельному матчі групи F «Наполі» програв «Феєнордому» (1:2). Переможний м’яч господарі забили вже на останній хвилині протистояння — автором цього взяття воріт став Джеремая Сент-Жюст, який 10 хвилин тому лише з’явився у грі.

У 6 турі групового раунду Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» виграв у Харкові в англійського «Манчестер Сіті» та вийшов до 1/8 фіналу. «Наполі» відправляється до Ліги Європи.

Актуальні новини

Рекомендовані новини

«Ворскла» переграла «Олександрію» і вийшла на третє місце в Прем'єр-лізі
«Шахтар» красиво обіграв «Манчестер Сіті» та вийшов до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів
У Міноборони уточнили, де отримали поранення і травми троє українських військових
МTОТ: Adidas і Puma незаконно працюють в окупованому Криму