• Новини
  • Про спорт

«Шахтар» вийшов до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Донецька команда продовжить свій шлях у найпрестижнішому клубному турнірі Європи.

6 грудня у заключному турі групового етапу Ліги чемпіонів «Шахтар» в Харкові приймав англійський «Манчестер Сіті». Спершу Бернард відзначився красивим ударом в «дев'ятку», а потім Ісмаїлі обіграв голкіпера і закотив м’яч у порожні ворота. Слід зазначити, що на цій грі був присутній колишній тренер «Шахтаря» Мірча Луческу. «Ман Сіті» зумів лише в самій кінцівці «розмочити» рахунок завдяки голу з пенальті аргентинця Серхіо Агуеро.

У паралельному матчі нідерландський «Фейєноорд» здобув втішну перемогу над «Наполі» 2:1. Переможний м’яч господарі забили вже на останній хвилині протистояння — автором цього взяття воріт став Джеремая Сент-Жюст, який 10 хвилин тому лише з’явився у грі.

Шахтар не зупинився на досягнутому та міг відразу вже збільшити свою перевагу, проте голкіпер Сіті врятував свою команду після удару Бернарда.

Актуальні новини

Рекомендовані новини

У Раді зареєстрували законопроект про відставку глави НАБУ та САП
У Міноборони уточнили, де отримали поранення і травми троє українських військових
WADA отримало докази існування допінг-програми в РФ
Луценко: Саакашвілі з групою осіб захопили приміщення комітету Ради, порушено нову справу
11 країн НАТО виступили проти намірів Угорщини блокувати зближення України з альянсом
Останній стрибок Погребова: загинув російський руфер, який підтримував Україну
Гол воротаря на останніх секундах матчу приніс «Беневенто» нічию з «Міланом»
У Житомирській обл. внаслідок пожежі в житловому будинку загинуло двоє дітей
Голови БПП і НФ запропонували парламентаріям звільняти керівника НАБУ без аудиту
«Шахтар» красиво обіграв «Манчестер Сіті» та вийшов до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів